גגות רעפים מספקים לבית מראה קלאסי ומתוחכם על כן ישנה העדפה במקרים רבות מצד קבלנים ובעלי בתים לבצע גג רעפים, עם זאת גגות רעפים מביאים איתם בעיות שונות המצריכות ביצוע תיקון גגות רעפים.

 

מאחר והגג הוא המגן הראשי על ביתנו מפני חום, קור ושאר ענייני האקלים הישראלי, בוודאי הייתם רוצים שהגורם הנכון והמקצועי ביותר יבצע עבורכם תיקון גגות רעפים ברמה הטובה ביותר.

 

תיקון גגות רעפים – למה בעצם צריך את זה?

בראש ובראשונה אנחנו בני אדם, ואפילו מתקין גגות רעפים הטוב ביותר יכול בטעות אנוש של מילימטרים ליצור פתח שיביא בהמשך לצרות רבות כגון רטיבות, חדירת מים, חדירת קרני שמש, חדירת חום ועוד – כמובן שהמצב הזה מצריך מיידית תיקון גגות רעפים ללא כל דיחוי, שכן אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לזכות לביקורם של נבגיי העובש, פטריות ושאר הדברים הלא נעימים שרטיבות בבית מביאה איתה. כשצריך – לא ממתינים, מבצעים תיקון גגות רעפים בהקדם האפשרי.

 

לצערנו הפיקוח הישראלי על טיב ביצוע עבודות גג הרעפים לוקה בחסר, כך שאנו בחברת הדייקן ביצענו מאות רבות של תיקון גגות רעפים עבור לקוחותינו, ברוב הגדול ללא המלצה להחלפת הגג (עלויות רבות מדי) אלא באמצעות טיפול איכותי ומקומי בגג הקיים והשבחתו, במינימום זמן ומקסימום יעילות.

 

כשרוצים מקצוען תיקון גגות רעפים – יודעים שיש למי לפנות. הדייקן לשירותכם.

לקבלת המחיר המשתלם ביותר שלנו – צרו עמנו קשר וציינו שהגעתם דרך אתר האינטרנט שלנו.